A2284ANR EPIC CALACATTA SUPREME
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2284ANR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 0.6cm / ¼inch |
| Weight | 75kg |
| Block | A2284ANR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 58 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 0.6cm / ¼inch |
| Weight | 75kg |
Select the slabs:
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108